LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Big Brother VIP journey complete/Kiara reacts for the first time after being eliminated

2023-03-26 18:26:00, Lifestyle CNA

Big Brother VIP journey complete/Kiara reacts for the first time after being

After leaving "Big Brother VIP", moderator Kiara Tito published on Instagram her photo with Luiz from the wedding that the pair had at BBV's house.

The writing did not lack sweet words about her love, Luiz.

As she thanked all those who have supported her, Kiara said that she was the first to feel Luiz's positivity, kindness and love, even when she was against everyone.

Kiara's full post:

Faleminderit me shpirt. Dua ta nis pikërisht me mirënjohje reagimin tim të parë. Mirënjohje për të gjithë ata të cilët më kanë mbështetur dhe na kanë mbështetur në këto 90 ditë qendrimi e mbi të gjitha izolimi në shtëpinë e Big Brother Vip. Edhe pse nuk kanë kaluar as 24 orë që kam dalë e ende kam shumë gjëra për të mësuar, e kam ndjerë pafund dashurinë tuaj.
Falenderuese për të gjithë ata që besuan tek unë, edhe kur gjuha e urrejtjes nuk e bënte aq të thjeshtë. Pavarësisht se nuk bëra lojë, jam e bindur që ata që më kuptuan e vlerësuan qendrimin tim dhe emocionet që kam dashur të përcjell.
I was the first to feel Luiz's positivity, kindness and love, even when I was against everyone, and I have remained and will remain loyal to my feeling, until the end! Much love to you and don't forget./ CNA

Big Brother VIP journey complete/Kiara reacts for the first time after being

 

Lajmet e fundit nga