LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fotot - Oriola Marashi, fenomenale/ Poza fantastike me veshjen pas trupit

2024-04-13 15:18:00, Lifestyle CNA
Fotot - Oriola Marashi, fenomenale/ Poza fantastike me veshjen pas trupit
Modelja Oriola Marashi

Oriola Marashi është një nga modelet më të pëlqyera dhe të ndjekura në rrjetet sociale.

Bukuroshja ka një karrierë shumë suksesshme edhe jashtë kufijve të Shqipërisë, duke marrë pjesë në fotosesione apo sfilateve të brandeve të njohura ndërkombëtare.

Së fundi, Marashi ka publikuar disa foto shumë seksi, ku shfaqet e veshur me një kostum gold pas trupit.

Ajo ka dhuruar disa poza mjaft provokuese dhe fantastike në ashensor. Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA

Lajmet e fundit nga