LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Fjolla Morina “i nxjerr të palarat” ish të dashurit biznesmen/ Armën në çantë ma futi Fisnik Syla

2023-03-11 22:37:00, Lifestyle CNA
Fjolla Morina “i nxjerr të palarat” ish të dashurit
Fotomontazh - Fjolla Morina dhe Fisnik Syla

Në shtator të vitit 2020, këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina u arrestua në Kukës me armë.

Ajo nuk ka pranuar asnjëherë të flasë publikisht për këtë ngjarje, ndërsa së fundmi ka rrëfyer vuajtjet që i është dashur të kalojë.

Këngëtarja pretendon se arma nuk ka qenë e saj, por e biznesmenit Fisnik Syla, me të cilin ka pasur një lidhje dashurie.

Ajo ka rrëfyer në rrjetet sociale se asokohe kishte një muaj që e njihte Sylën dhe gjatë kohës që ishin duke udhëtuar me makinë, biznesmeni ia kishte future armën në çantë.

?Ka 3 vite që kam heq nga kjo situatë, nuk kam rrëfyer asnjëherë, as nëpër televizione. Kam vendosur ta them në live se askujt nuk i besohet. Janë të gjithë njerëzit e shitur, a e di pse janë se droga i blen të gjitha, por jo mua, nënën e një fëmije. Do të ju tregoj diçka të vërtetë dhe shumë reale që nuk e kam thënë në jetën time. E kam mbajtur gjithmonë se kam menduar se do të kryhet do të kalojë kjo procedurë, por nuk po kryhet. Arsyen dua të ua tregoj.

Arma në Kukës kur më është gjetur nuk është e imja, ka qenë e Fisnik Sylës. Ka pasur një muaj kur është njohur me mua. As një muaj kur më është lutur natën të udhëtojmë, kemi udhëtuar, e ka futur në çantën time armën. Interesat e caktuara me personat në Shqipëri e kanë bërë këtë grackë. Alayah është bërë me një person që nuk ka dashur që të lind Alayah. Nuk është vetëm një person, ka shumë persona që Fjolla Morinës i kanë bërë shumë keq në karrierë. Karriera nuk vlen, fëmija për mua vlen. Lidhjet e dështuara që kanë ardhur në jetën time për shkatërrimin?, ka theksuar ndër të tjera Fjolla Morina./ CNA.al

Fjolla Morina “i nxjerr të palarat” ish të dashurit

Fjolla Morina “i nxjerr të palarat” ish të dashurit

16:24 Lifestyle

Luizi

Futja e banorit të ri në “Big Brother VIP”, Qetësor Ferrun...

Lajmet e fundit nga