LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

A duhet të arrestohet Lulzim Basha, pas daljes të provave të reja për 21 janarin?

21 Janar 2023, 10:30, Anketim CNA
A duhet të arrestohet Lulzim Basha, pas daljes të provave të reja

Poll

11:20 Anketim

Rama dhe droga

Poll

CNA LIVESTREAM

mendimijuaj

Poll

Lajmet e fundit nga