LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Si e konsideroni protestën e opozitës?

12 Nëntor 2022, 19:50, Anketim CNA

Opozita protestoi sot për gati 3 orë në bulevardin "Dëshmorët e Kombit". 22 fjalime dhe mesazhe të forta politike. Si do e vlerësonit protestën e PD + PL.Si e konsideroni protestën e opozitës?

Poll

Lajmet e fundit nga