LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video-“Nuk na e ka fajin deti, ne jemi shpellarë”/ Policia shoqëron Kapiten Lejtnant Reinald Jaupajn

6 Gusht 2022, 14:47, Aktualitet CNA
Video-“Nuk na e ka fajin deti, ne jemi shpellarë”/ Policia
Foto ilustruese

Kjo video është xhiruar sot në brigjet e Borshit, pak km larg brigjeve të Potamit, ku 4 ditë më parë ndodhi tragjedia, me pasojë viktimën, vajzën 7-vjeçare.

Në morinë e statuseve, ishte edhe ai i Kapiten Lejtnant i Marinës shqiptare Reinald Jaupaj, i cili bëri një status moralist, ku “dënoi” daljen në breg me gomone të kolegut Arjan Tase, i cili aksidentoi për vdekje vogëlushen.

Personi në videon e sotme është po i njëjti person, i cili dje dënonte shkeljen e sinjalistikës detare.

Dhe ashtu siç thotë vetë Reinaldi “Nuk na i ka fajin as deti as gomonet, ne jemi shpellarë në ADN”. 

Reinaldi është njëri prej këtyre ‘shpellarëve’, i shkolluar në Britaninë e Madhe, dhe njohës po aq i mirë sa dhe shkelës i sinjalistikës sonë detare.

Ndërsa në videon e mëposhtme, shikohet se si Policia shoqëron Kapiten Lejtnant Reinald Jaupaj./CNA.al

Video-“Nuk na e ka fajin deti, ne jemi shpellarë”/ Policia

Lajmet e fundit nga