LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Sekuestrimi i kokainës në Portin e Durrësit/ Reagon Çuçi: Operacioni vijon

3 Nëntor 2022, 22:04, Aktualitet CNA
Sekuestrimi i kokainës në Portin e Durrësit/ Reagon
Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi

Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi, ka reaguar pas aksionit të policisë ku u kapën 33.5 kilogramë kokainë në Portin e  Durrësit.

Përmes një reagimi në rrjetet sociale, Çuçi shkruan se kjo është prova e radhës e luftës kundër krimit të organizuar.

“Përgëzime Policisë së Shtetit për goditjen e suksesshme në Portin e Durrësit, ku ???? ???????????????????????????????????????????? ????????.???? ???????? ?????????????????????? ???????????????????????????????????? ???? ???????????????????????????? ???????? ?????????????????????????????. Prova e radhës e punës së shkëlqyer hetimore dhe operacionale, e luftës pa kompromis përballë krimit të organizuardhe dëshmi e pakontestueshme e vendosmërisë tonë për të rritur gjithnjë e më shumë forcën goditëse të Policisë së Shtetit ndaj grupeve kriminale. ???????????????????????????????????????? ????????????????????”, shkruan Çuçi./ CNA.al

Lajmet e fundit nga