LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Koncesionin e sterilizimit/ Ilir Beqaj përballet me SPAK-un

18 Korrik 2022, 10:12, Aktualitet CNA

Koncesionin e sterilizimit/ Ilir Beqaj përballet me SPAK-un

Ish-ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj, ka mbërritur sot në Prokurorinë e Posaçme Kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit.

Gazetarja Klodiana Lala raportoi për "BW", se Beqaj do të merret në pyetje për koncesionin e sterilizimit.

Lajmet e fundit nga