LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Ik ore q*hu!"/ Evi Kokalari del jashtë kontrollit, i ngre gishtin e mesit Rakipit dhe ikën nga emisioni

10 Tetor 2023, 07:23, Aktualitet CNA

"Ik ore q*hu!"/ Evi Kokalari del jashtë kontrollit, i ngre

Aktivistja Evi Kokalari, Evis Kokalari apo Evi Angelakis, e cila po krijon një parti të sajën në Shqipëri, ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin e Ylli Rakipit.

Por biseda në studio u tensionua kur Rakipi i përmendi bashkëpunimin me Lulzim Bashën dhe akuzat e saj kundrejt këtij të fundit, të cilin më parë e ka quajtur “gjobaxhi”.

Debatet vijuan me tone të forta, ndërsa ironia e moderatorit se aktivistja do që të bëhet politikane e madhe dhe do që të marrë pushtetin, e kanë nxjerrë Kokalarin jashtë kontrollit.

Aktivisten nuk e mbajtën nervat dhe u ngrit nga tavolina duke sharë Ylli Rakipin.

"Ik ore q*hu!", i tha Evi Kokalari moderatorit në gjuhën angleze dhe duke u larguar vijoi debatin me këtë të fundit.

Rakipi i tha asaj se do të bëhet njeriu më qesharak në Shqipëri, ndërsa Kokalari doli nga studioja duke ngritur gishtin e mesit./ CNA

 

Lajmet e fundit nga