LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Evi Kokalari kërcënon sërish/ "Klani i Berishës të bëjë kujdes"

5 Tetor 2022, 19:56, Aktualitet CNA
Evi Kokalari kërcënon sërish/ "Klani i Berishës të
Aktivistja, Evi Kokalari

Aktivistja Evi Kokalari vijon me kërcënimet e saj ndaj Partisë Demokratike.

Pas sulmeve të njëpasnjëshme ndaj kreut të PD-së, Sali Berisha, sekretarit të Përgjithshëm, Flamur Noka, FRPD-së dhe një sërë eksponentësh të së djathtës, Kokalari, përmes një statusi në rrjetet sociale, ka kërcënuar demokratët duke u thënë të bëjnë kujdes.

Klanit te Berishes: Beni shume kujdes se cfare genjeshtrash dhe shpifjesh leshoni ne media. Jam e qarte ne detaje per angazhimin tuaj te plote per nje fushate denigruese.

Ju them: deri tashti kam folur vetem per manipulime zgjedhjesh qe jane vetem 1% e asaj qe dua te them publikisht, keshtu qe beni shume kujdes.

Arjan Canit, qe ka leshuar genjeshtrat e Cim Pekes tek Artur Zheji sot, do ti kthej pergjigje pak me vone.

Mbas nje ore me keni tek Xhaxhiu”, tha Evi Kokalari./ CNA.al

Lajmet e fundit nga