LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Rindërtimi/ Rama publikon videon nga kompleksi i ri në Laç

18 Maj 2021, 06:32, Politikë CNA

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video në rrjetet sociale ku tregon se puna për Rindërtimin e pallateve të dëmtuara pas tërmetit të 26 nëntorit vijon.

Ai ka treguar pamjet nga kantieri i komplkesit të ri në Laç, me 13 pallate, parqe, qendër tregtare dhe njësi shërbimi.

?MIRËMËNGJES ? nga kantieri i kompleksit të ri në Laç, me 13 pallate, 524 apartamente, 37 njësi shërbimi, 375 vendparkime, qendër tregtare, njësi shërbimi e parqe komunitare??, shkruan Rama krahas videos./ CNA.al

Lajmet e fundit nga