Tirana “kockë e fortë” për Erzenin, mbyllet miqësorja mes klubeve

6 Gusht 2022, 21:02, Sport CNA
Tirana “kockë e fortë” për Erzenin, mbyllet

Tirana ka zhvilluar miqësoren e radhës kundër Erzenit duke arritur të triumfojë me shifrat 2-0. Ekipi i teknikut Orges Shehi ka lënë pas ndeshjet në Europë dhe është fokusuar te përgatitjet për edicionin e ri të Superligës.

Xhixha dhe Hasani janë autorët e dy golave për bardheblutë. Ndeshja e zhvilluar ditën e sotme në stadiumin “Tofik Jashari” rezultoi një test pozitiv për ekipin e trajnerit Shehi. Shijakasit dhe pse shumë aktiv gjatë kësaj merkato duket që ka shumë punë për të bërë deri në startin e sezonit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by KF Tirana (@kftirana.al)

Lajmet e fundit nga