LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Plagoset Vali Corleone/ Kush është bashkëjetuesja, 22 vjeçarja që e qëlloi me armë

2022-08-11 14:44:00, Lifestyle CNA

Plagoset Vali Corleone/ Kush është bashkëjetuesja, 22

Vali Corleone është plagosur me armë zjarri. Sipas mediave kosovare, gjendja e tij shëndetësore është e qëndueshme.

Policia e Kosovës ka njoftuar se është arrestuar një 22-vjeçare, e cila dyshohet se e ka shkrepur armën, teksa ka konfiskuar një pistoletë dhe 40 fishekë.

Mësohet se 22 vjeçarja jetonte prej kohësh me Vali Corleonen. Tashmë ajo është e dyshuar për ‘Vrasje në tentativë’ ndaj personit me të cilin është në lidhje dashurie prej disa vitesh./ CNA.al

Lajmet e fundit nga