LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Noizy shënon një tjetër arritje ndërkombëtare/ Jep lajmin e mirë për fansat

2022-10-05 14:54:00, Lifestyle CNA

Noizy shënon një tjetër arritje ndërkombëtare/ Jep

Noizy është një ndër reperët më të mirë të estradës shqiptare, i cili që prej vitit 2009 ka sjellë hite pafund. 

Së fundmi ai ka shënuar një tjetër sukses në muzikë, pasi ka paraljmëruar një tjetër bashkëpunim më reperë ndërkombëtarë. 

Përmes një video-je promo të postuar në Instagramin e tij, ai ka paralajmëruar se së shpejti do të vijë bashkëpunimi i tij me reperët Capo Plaza dhe Krept&Konan.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by NOIZY OTR (@noizy)

Të njëjtën gjë ka paralajmëruar edhe reperi Capo Plaza, përmes një postimi në InstaStory. 

"We are coming", he wrote on Instastory, making all the fans curious./ CNA.al

Noizy shënon një tjetër arritje ndërkombëtare/ Jep

09:27 Lifestyle

Një

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kurorëzuan martesën e ...

Lajmet e fundit nga