LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Shokon Britney Spears/ Poston video topless nga pushimet në Havai

2022-10-05 12:06:00, Lifestyle CNA

Shokon Britney Spears/ Poston video topless nga pushimet në Havai

Britney Spears ka shkuar me pushime, por ka bërë xhiron e rrjetit me postimet e saj në rrjetet sociale, ku shfaqet plotësisht e zhveshur. Në video-n e publikuar dje, ajo tregon se ka prerë flokët e saj bjonde.

Këngëtarja 40-vjeçare – e cila krenohet me 156 milionë ndjekës në mediat sociale – nuk mbjati gjë tjetër veshur veçse një kapelë kauboji rozë dhe tanga e përshtatshme për videon e egër.

Ajo ka  mbishkrimin e postimit të saj në plazh: “I preva të gjitha flokët... Nuk dua ta tregoj akoma”.

Ylli nuk duket kurrë më i lumtur se kur pushon në ishullin e saj të preferuar Havai, Maui, me bashkëshortin e saj të tretë Sam Asghari.

Ka shumë të ngjarë që 28-vjeçari të ishte në detyrën e kameramanit për krijuesin e hitit Hold Me Closer, i cili rrotullohej në rërë topless.

Britney duket se ka pësuar një djegie nga dielli me pamje të dhimbshme nga i gjithë aktiviteti në plazh gjatë arratisjes luksoze.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Channel 8 (@britneyspears)

09:27 Lifestyle

Një

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kurorëzuan martesën e ...

Lajmet e fundit nga