LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

"I ate myself with my teeth"/ Delinda Disha trembles with the confession about the loss of twins

2022-10-05 13:07:00, Lifestyle CNA

"I ate myself with my teeth"/ Delinda Disha trembles with the

The well-known actress Delinda Disha recently lost her twin babies. She didn't get to meet the two little babies, but found the courage to share this news with all her friends on Instastory.

 "Friends, I want to share with you not only beautiful but also difficult moments. I lost both babies, the two twins I loved so much are now up there like two angels. Maybe it was too good a dream to be true. We couldn't do it! I'm fine, but psychologically I'm having a very bad time!" - wrote Delina in her post where she expressed that she was very sad.

Pas kësaj ngjarje ajo nuk pranoi të fliste publikisht lidhur me këtë humbje, kjo për shkak të gjendjes së saj, por së fundmi ajo ka rrëfyer këtë moment të vështirë në një intervistë me moderatoren Aulona Musta.

Teksa tregonte momentet më të vështira të jetës së saj, ajo veçoi humbjne  e binjakëve dhe rrëfeu dhimbjen që përjetoi.

 “Ne i dëshironim shumë ose e dëshironim shumë një fëmijë të dytë, ta zgjeronim familjen tonë, dhe nuk ishte një ishin dy. Por fatkeqësisht kjo gjë nuk ndodhi dhe zgjati shumë pak, vetëm tre muaj. Është dashur mbi  një muaj që të marr veten, por nëse do ta përshkruaj me fjalë taman, e kam ngrënë veten me dhëmbë në sensin e mirë të fjalës. Kur shikoja Dasantinin që rritej çdo ditë, që edhe ai më jepte suport, Eldo në mënyrë të padiskutueshme, familja ime, dhe ja ku jam sot. Më kanë bërë përshtypje mesazhet pafund që më vinin, nuk isha e vetmja që e kisha kaluar këtë gjë”– tha Delinda.

Sakaq Delinda Deklaroi se nuk është penduar që e ka bërë publike shtatëzëninë e saj, pasi ndonjëherë, thotë ajo, është më mirë të tregosh të vërtetën se sa të jetosj në gënjeshtër, duke mos harruar që të falenderonte bashkëshortin e saj për mbëhstetjen./CNA.al

 

 

09:27 Lifestyle

Një

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kurorëzuan martesën e ...

Lajmet e fundit nga