LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Melinda Ademi shfaqet provokuese/ “Problemet kurrë nuk janë dukur kaq të mira”

2023-09-29 08:33:00, Lifestyle CNA
Melinda Ademi shfaqet provokuese/ “Problemet kurrë nuk janë
Melinda Ademi, repere

Melinda Ademi është një nga këngëtaret më të suksesshme dhe të kërkuar të momentit.

Ajo gjithnjë komentohet për daljet e saj në koncerte apo pamjen e saj në klipet që realizon.

Këngëtarja nga Kosova së fundi është shfaqur tejet provokuese përmes fotove që ka publikuar në rrjetet sociale.

Melinda Ademi shfaqet provokuese/ “Problemet kurrë nuk janë

Melinda Ademi shfaqet provokuese/ “Problemet kurrë nuk janë

Këngëtarja duket se po punon për ndodnjë projekt të ri pasi krahas fotove shumë të komentuara dhe të pëlqyera shkruan: “Problemet kurrë nuk janë dukur kaq të mira”.

Melinda Ademi shfaqet provokuese/ “Problemet kurrë nuk janë

Ajo numëron disa hite dhe bashkëpunime të suksesshme që kanë kapur miliona shikime në Youtube./ CNA

Lajmet e fundit nga