LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kejvina Kthella nuk i “ndahet” diellit/ Shkëlqen e veshur me bikini

2022-07-31 17:46:00, Lifestyle CNA
Kejvina Kthella nuk i “ndahet” diellit/ Shkëlqen e veshur me
Kejvina Kthella

Modelja më seksi e “Instagrami-it” Kejvina Kthella ka vendosur të mos i ndahet asnjë moment diellit dhe pushimeve të kësaj vere.

Bukuroshja e “Instagramit”, ka postuar disa foto e veshur me bikini duke treguar linjat e saj të përkryera.

Modelja zgjedh vende të bukura për të pushuar dhe nuk  heziton  ti bëjë publike  edhe  për ndjekësit e saj.  

Bukuroshja  ka “ndezur” rrjetin e veshur me një palë bikini seksi, i cili i tregon në mënyrë të mrekullueshme format e  saj trupore./CNA.al

Kejvina Kthella nuk i “ndahet” diellit/ Shkëlqen e veshur meKejvina Kthella nuk i “ndahet” diellit/ Shkëlqen e veshur meKejvina Kthella nuk i “ndahet” diellit/ Shkëlqen e veshur me

Lajmet e fundit nga