LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Habit Sara Hoxha/ Wants Ledri to do a collaboration with his ex-girlfriend

2022-07-30 11:47:00, Lifestyle CNA
Habit Sara Hoxha/ Wants Ledri to do a collaboration with his ex-girlfriend
Ledri Vula and Sara Hoxha

Ledri Vulë's partner, Sara Hoxha, surprised her followers as she stated in an interview that she sees nothing wrong with having a social relationship with Ledri's ex-girlfriends, although she has been criticized a lot for this fact.

Finally, in a short interview with Prive, Sara, who was asked who she would like the rapper to collaborate with, gave the name of one of Ledri's ex-girlfriends.

Sara nuk ka ngurruar aspak të përmendë emrin e Dua Lipës teksa ka shtuar: “Do doja shumë që të kishin një bashkëpunim bashkë. Kur e takova vjet nuk ishte sikur po takoja Dua Lipën një superstar. Ishte shumë njeri me këmbë në tokë, ajo dhe familja e saj”

Kujtojmë se Ledri ka qenë i ftuar në “Më lër të flas” ku është pyetur nëse është penduar që nuk ka vazhduar lidhjen me këngëtaren shqiptare me famë botërore, Dua Lipa.

“A je penduar që vazhdove lidhjen me Dua Lipën sepse kjo mund të të kishte futur në një treg ndërkombëtar?”

“Unë dua të mbes në tregun tonë, po të doja do kisha bërë me të jashtmit, por unë vazhdoj me bo këngë me kolegë, s’dua të jem larg familjes”, tha Ledri.

Ledri Vula gjithashtu na zbuloi mesazhin që ka marrë nga Dua Lipa.

"To be honest, I was impressed considering that he is a world star, that I didn't expect him to congratulate me after the night at Sunny Hill, he didn't just write to me, but to Lumit as well. written by Dua Lipa", said Vula./ CNA.al

Lajmet e fundit nga