LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTOT/ Kush është ish-misi që futi në

2024-02-24 20:29:00, Lifestyle CNA

FOTOT/ Kush është ish-misi që futi në

Zana Berisha është një modele kosovare dhe fituese e konkursit të bukurisë Miss Kosova 2018, titull që e fitoi  më 29 qershor 2018.

Zana Berisha përfaqësoi Kosovën në konkursin Miss Universe 2018 në Bangkok të Tajlandës, por nuk u rendit në ndonjë vend të rëndësishëm në listë.

Por Zana Berisha është dhe një emër mjaft i përfolur në mediat rozë.

Ajo po akuzohet për shantazh pasi krijonte lidhje intime me biznesmenë nga Kosova dhe Shqipëria dhe më pas i kërcënonte dhe iu zhvaste paratë.

Bukuroshja nga rrjetet sociale viohet re se bën një jetë mjaft luksoze. E veshur me rroba frimë dhe pushime  në vende të shtrenjta.

Ne përzgjodhëm disa nga fotot më provokuese të saj që mund t’i shihni në galerinë e mëposhtme./ CNA

Lajmet e fundit nga