LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Më jep pak nga fryma jote”/Puthen Heidi dhe Romeo, momentet romatike

2024-02-20 10:31:00, Lifestyle CNA
“Më jep pak nga fryma jote”/Puthen Heidi dhe Romeo, momentet
Momenti kur puthet Romeo dhe Heidi

Romeo dhe Heidi janë një nga çiftet më simpatikë të krijuar brenda BBV3. Madje mes tyre nuk mungojnë tani as përqafimet apo orët e tëra që kalojnë së bashku. 

Të dy nuk hezitojnë në asnjë moment që t'i shprehin njëri-tjetrit pëlqimin që kanë. Por, nuk ka mjaftuar me kaq, putha e parë mes tyre ka ndodhur!

Romeo dhe Heidi mbrëmjen e djeshme i kanë shprehur ndjenjat njëri-tjetrit dhe më pas kanë shkëmbyer një puthje mjaft pasionante.

Biseda romatike: 

Romeo: Je shumë e bukur.

Heidi: Edhe ti, të pëlqej shumë. (puthen)

Romeo: Më jep pak nga fryma jote.

Heidi: Jo.

Romeo: Do më lësh pa frymë?/CNA 

Lajmet e fundit nga