LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Two bottoms running a script"/ the 10 funniest comments that Bora and Donald received after the reunion

2022-09-28 16:05:00, Lifestyle CNA

"Two bottoms running a script"/ the 10 funniest comments that Bora and

The Bora-Donald couple has been the most commented couple this year, which "raised" the whole of Albania after the famous kiss they had in "Big Brother Vip". 

"Two bottoms running a script"/ the 10 funniest comments that Bora and

At first everyone was passionate about their love story, which took an unexpected turn when Donald started a new story inside the house with singer Beatrix Ramosaj. Many judged them, and most of all judged Trixa, who seemed like a third party who was thrust into the middle of a story, which was not clear from the start of the format. 

"Two bottoms running a script"/ the 10 funniest comments that Bora and

Menjëherë pas daljes nga BBV, Donaldi dhe Trixa nuk u panë më bashkë dhe menjëherë u përhapën fjalët se Donaldi shihej "rreth e qark" Borës. Disa thonin është parë makina e tij pranë shtpisë së moderatores, nga ana tjetër Donaldi e përmendte gjithmonë në Borën në koncertet e tij, përmes këngëve që publikoi dhe u bënë hit. 

Dhe erdhi momenti që pas shumë aludimeve çifti dje konfirmoi ribashkimin. Shumë shpejt publiku do të pozicionohej duke përgëzuar çiftin për ribashkimin dhe me fjalën "Dashuria Triumfon", e të tjerë u shprehën se gjithçka paska qënë fallso dhe se Trixa është përdorur nga kjo dyshe. 

Disa të tjerë shprehën gjithë mllefin e tyre në postimin e moderatorës.

"The 2 funndrinas who put into practice the scenario, we didn't break up, we didn't break up, putting the whole public at risk and hurting even the people who are used to being in the center of attention for 1 year now. They are not worth 2 lek" - writes a commenter . 

"Two bottoms running a script"/ the 10 funniest comments that Bora and

Albanians are actually famous for their affection for soap operas, but it is the first time in Albania that "a soap opera" produced by this country lasts so long./ CNA.al

14:26 Lifestyle

Top Channel

Luana Vjollca së shpejti do të rikthehet në ekranin e Tv K...

Lajmet e fundit nga