LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Challenge" is declared open/ after Dua, Rita Ora appears provocatively, publishes nude photos from the bathtub

2022-09-28 12:10:00, Lifestyle CNA

"Challenge" is declared open/ after Dua, Rita Ora appears

Rita Ora and Dua Lipa are undoubtedly two of the best Albanian artists who have been named ambassadors of our country in the world. But as the "Albanian's anger" sometimes has, the girls have not shown any special friendly relationship even though they both develop their careers in a foreign country, where better, they should lean on each other's side to amplify their success even more. 

Mirë po kjo nuk ka ndodhur, por gjithsesi Rita pak kohë më parë ka shpjeguar se kjo ka ndodhur për shkak se Dua-s mund t'i ketë metur qejfi pasi ajo nuk e ka suportuar sa duhet në fillimet e saj të karrierës, por gjithsesi mundësia për një bashkëpunim mbetet e hapur.

“E kuptova këtë. Kur unë fillova në 2011 në 2012 u ndjeva se kisha shumë më shumë presion për ta futur vendin tim në hartën globale dhe mendova që jam e vetmja në atë kohë. Tani jam e çliruar që kam shumë më shumë nga vendi im në fushën time por edhe në fushat e tjera. Ne kemi shumë talent si ato që përmende, dhe do të ishte një ëndërr për mua që një ditë që të bëhemi të gjitha bashkë, në kohën e duhur. Të gjitha ka axhendën e ngjeshur, po në kohën e duhur, por mua mund të më llogarisni (po)”, tha Rita.

Recently, the girls have also posted some similar photos. Recently, Dua has published some photos, while standing completely naked in a tub of water. 

"Challenge" is declared open/ after Dua, Rita Ora appears

It didn't take long and after that Rita also posted some "hot" photos as she enjoys her stay in a tub of pink water, which gave the photos even more beauty. 

"Challenge" is declared open/ after Dua, Rita Ora appears

"Challenge" is declared open/ after Dua, Rita Ora appears

Some time ago, Dua and Rita in a short period of time also posted some photos, while they were traveling to Rio De Janeiro. It seems a bit like a "challenge", but mostly it remains in the framework of social networks and we hope that soon the quarrels will disappear and our two daughters will "break" the international market with a collaboration./ CNA.al

"Challenge" is declared open/ after Dua, Rita Ora appears

Lajmet e fundit nga