LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Escobar: Kurti të tërheqë policinë nga objektet në veri

2023-06-04 11:33:00, Kosova & Bota CNA
Escobar: Kurti të tërheqë policinë nga objektet në veri
Gabriel Escobar

Gjatë një interviste për BBC, i dërguari i Shteteve të Bashkuara të Amerikës për Ballkanin Perëndimor ka komentuar situatën në veri të Kosovës.

Escobar tha se Kurti duhet të tërheqë policinë nga objektet komunale dhe të fillojë punën për themelimin e Asociacionit.

'Kurti duhet të tërheqë policinë nga objektet komunale, dhe urgjentisht, urgjentisht të fillojë punën për punën e Asociacionit', tha Escobar.

Lajmet e fundit nga