LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Teatri në Kuvend/ Rama Bashës: Nga cili pozicion më ke parë në sy kur unë i mbaja në tokë?

16 Nëntor 2021, 20:19, Politikë CNA

Teatri dhe dashuria mes kryeministrit Edi Rama dhe kreut të PD Lulzim Basha ka vijuar për gjatë gjithë seancës maratonë në Kuvend.

Replika dhe akuza ndaj njëri-tjetrit, nuk kanë shpëtuar edhe dozat e ?dashurisë së tyre?.

Pas sjelljes në kujtesë të ?17 majit?, Rama i është përgjigjur edhe një tjetër akuze të Bashës, i cili i tha se i mban sytë poshtë në tokë dhe nuk arrin të përballet me të.

Kaq ka mjaftuar dhe Rama është shprehur: ?Thua që unë i mbaja sytë në tokë, kurse ti më shihje në bebe të syrit.

Tani ma shpjego këtë! Si unë i mbaja sytë në tokë kurse ti arrije të më shihje në bebe të syrit?

Nga cili pozicion arrije ti të më shihje në bebe të syrit mua kur unë i paskam mbajtur sytë në tokë?”/CNA.al

Lajmet e fundit nga