LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

He raped his granddaughter for 9 years/ The minor confesses the horror: He forced me to watch porn from the age of 4

2022-10-25 11:45:00, Sociale CNA

He raped his granddaughter for 9 years/ The minor confesses the horror: He

For nine years, a minor from India kept her mouth shut about what she suffered terribly at the hands of her mother's father from the age of 5. Now 14, she could not bear the nightmare and tried to cut her veins, revealing the unprecedented brutality of the sexual abuse.

Më 22 shtator , oficerët e policisë gjetën në një kënd lojërash në Rethymno 14-vjeçaren , e cila ishte vetëplagosur në duar dhe e dërgoi në spital. Atje, ai u besoi mjekëve dhe filloi të zgjidhte lëmshin e torturave që kishte përjetuar që nga viti 2013 ose 2014 .deri në vitin 2020, kur iu nënshtrua oreksit të sëmurë të gjyshit të saj.

Siç e përshkroi ajo, gjyshi i saj 68-vjeçar – tani – e detyroi atë të shikonte filma porno që kur ishte vetëm 4 vjeç dhe ia zbuti pjesët intime, ndërsa një vit më vonë ai filloi ta abuzonte seksualisht me të dhe madje e përdhunoi për herë të parë. koha në tualetin e tij në shtëpinë e tij! Aktiviteti i të vjellave të të moshuarës indiane u ndërpre në vitin 2020, kur e mitura që tani ishte 12 vjeçe, kërkoi ndihmën e vëllait të saj që ndodhej në shtëpi dhe ai e shpëtoi nga një përdhunim tjetër!

The doctors notified the Mylopotamos ward police, and the 14-year-old girl, who is being monitored by child psychologists, gave a detailed statement in their presence about the terrible things she went through. The file was completed last Thursday, it was sent to the Public Prosecutor of Rethymnon and the Rethymno investigator issued an arrest warrant against the 68-year-old Indian for rape, attempted rape and ill-treatment of a minor. On Monday evening, he was arrested in the Regional Unity area and will be brought to justice. News today: How Twitter reacted to Sunak's first speech Caustic attack: Recorded threats to her life, the 38-year-old to testify/ CNA.al Source: Protothema.gr

 

17:13 SOCIAL ISSUES

Cili është

"Gjatë vitit të kaluar, kam pasur shumë burra të cilët m...

Lajmet e fundit nga