LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Harta- Në cilat qytete bie borë këtë fundjavë/ Pritet mot i acartë

2022-11-25 16:24:00, Sociale CNA

Harta- Në cilat qytete bie borë këtë fundjavë/ Pritet

Kjo fundjavë pritet që të shoqërohet me temperature shumë të ulëta, të cilat do të arrijnë deri në -0 gradë celsius.

Ditën e shtunë do të ketë vranësira dhe reshje shiu në gjithë vendin. Ndërkohë ditën e diel pritet të ketë reshje dëborë në disa qytetet të vendit.

Në Bajram Curr, Kukës, Dibër, Librazhd, Pogradec dhe Korça do të zbardhen nga dëbora.

Sakaq në zonat verore dhe verilindore pritet që temperaturat të bien nën -1 gradë celsius./CNA.al

Harta- Në cilat qytete bie borë këtë fundjavë/ Pritet

Lajmet e fundit nga