LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

FOTO-Nuk ndalet Olta Gixhari/ Tenton të bëhet profesioniste e vërtetë në zhytje në “Sky Sport Center“

2023-09-02 14:28:00, Lifestyle CNA
FOTO-Nuk ndalet Olta Gixhari/ Tenton të bëhet profesioniste e
Aktorja Olta Gixhari

Aktorja Olta Gixhari po shfaq një tjetër pasion, përveç aktrimit. Gjatë pushimeve të saj, aktorja po na tregon dhe pasionin e saj për zhytjen.

Eksperiencat e saj me zhytjen po i provon me instruktorë të kompanisë me përvojën më të madhe në sporte siç është "Sky Sport Center."

Instruktori që do ta shoqërojë sërish në këtë eksperiencë të paharrueshme është Igli Pustina.

FOTO-Nuk ndalet Olta Gixhari/ Tenton të bëhet profesioniste e

Duket se aktorja Olta Gixhari po tenton të bëhet një profesioniste e vërtetë në zhytje dhe për këtë ka gjetur vendin e duhur dhe njerëzit e duhur.

Pak ditë më parë , instruktori Igli Pustina publikoi një video ku Olta Gixhari shihej duke notuar dhe shijuar eksperinecën e saj më të re në zhytje.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari)

“Sky Sport Albania” është kompania më e madhe dhe më me përvojë e sporteve të ndryshme.

Kjo kompani ofron sporte të ndryshme qiellore dhe adrenalinë në Shqipëri. Sky Sport është qendra më e frekuentuar nga turistët dhe pushuesit në "Green Coast".

Këtë e tregoi edhe aktori i njohur italian Checco Zalone , i cili pak ditë më parë fluturoi me parashutë duke parë nga lart vijën e bukur bregdetare në Jug të Shqipërisë.

Zalone zgjodhi një nga perlat e Green Cost, Sky Sport Albania për të përjetuar eksperincën e tij në fluturim me instruktorët e kësaj kompanie./ CNA

 

Lajmet e fundit nga