LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Vranësira dhe reshje shiu/ Parashikimi i motit për ditën e sotme

3 Mars 2024, 08:04, Sociale CNA

Vranësira dhe reshje shiu/ Parashikimi i motit për ditën e sotme

Edhe këtë të diel moti parashikohet i paqëndrueshëm, me mbizotërim të vranësirave në pjesën më të madhe të territorit.

Herë pas here do të kemi reshje të dobëta shiu në të gjitha qarqet.

Era pritet të jetë e lehtë deri mesatare, ndërsa temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 10 / 16 °C;

në vendet e ulëta: 8 / 18 °C;

në vendet malore: 2 / 11 °C./ CNA

Lajmet e fundit nga