LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Aksident në Lushnje/ Humb kontrollin mbi motorin, ndërron jetë 45 vjeçari

1 Dhjetor 2022, 17:46, Kronika CNA
Aksident në Lushnje/ Humb kontrollin mbi motorin, ndërron jetë 45
Foto ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Lushnje në lagjen “Kadri Qystri”. Sipas njoftimit të policisë, mësohet se shtetasi P. K., 45 vjeç, duke drejtuar një motomjet, ka humbur ekuilibrin mbi motomjetin dhe për pasojë është rrëzuar dhe ka ndërruar jetë.

Paraprakisht dyshohet se shtetasi P. K. ha humbur ekulibrin mbi drejtimin e motomjetit  për shkak të një arresti kardiak.

Pritet akti i ekspertit mjeko-ligjor për përcaktimin e shkaqeve të humbjes së jetës.

Njoftim i policisë

Rreth orës 16:25, në lagjen “Kadri Qystri” Lushnjë,  shtetasi P. K., 45 vjeç, duke drejtuar një motomjet, ka humbur ekuilibrin mbi motomjetin dhe për pasojë është rrëzuar dhe ka ndërruar jetë.

Paraprakisht dyshohet se shtetasi P. K. ha humbur ekulibrin mbi drejtimin e motomjetit  për shkak të një arresti kardiak.

Pritet akti i ekspertit mjeko-ligjor për përcaktimin e shkaqeve të humbjes së jetës./ CNA.al

Lajmet e fundit nga