LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

I trembet përballjes me Berishën?/ Rama: Nuk do ta masim forcën me kundërshtarin inekzistent politik

9 Prill 2022, 12:13, Politikë CNA

Kryeministri Edi Rama, ka ?zbritur? ish kryeministrin Sali Berisha në Kuvend. Pa i përmendur emrin, por duke iu referuar Berishës, Rama ka thënë se nuk do ta masin forcën me kundështarin inekzistent.

?Nuk do ta masim forcën me kundërshtarin inekzistent politik.  S?kam asnjë keqardhje se jemi këtu me njëri tjetrin dhe nuk na del fjala. Zero keqardhje. Ajo forcë duhet të kishte shkuar në djall shumë kohë më parë që Shqipëria të kishte një opozitë serioze?, është shprehur Rama./CNA.al

Lajmet e fundit nga