LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO/ Festë në Korçë, Skënderbeu kalon në avantazh ndaj Partizanit

2024-02-25 17:40:00, Sport CNA
VIDEO/ Festë në Korçë, Skënderbeu kalon në

Skënderbeu ka kaluar në avantazh ndaj Partizanit.

Në minutën e 37-të, Dean Lico ktheu në gol një penallti të shkaktuar nga Sembene për prekje me dorë.

 
15:30 Sport

Teuta

Nuk prodhoi fitues sfida mes Egnatias dhe Teutës, e vlefshme...

Lajmet e fundit nga