LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Titullar me Rashicën, ja roli i Muçit në formacionin e Besiktas

2024-02-19 17:13:51, Sport CNA

Titullar me Rashicën, ja roli i Muçit në formacionin e Besiktas

Besiktas do të luajë në shtëpi përballë Konyaspor ndeshjen e vlefshme për javën e 26-të të Superligës turke. Sfida që do të zhvillohet në “Vodafone Arena” do të startojë në orën 18:00.

Ernest Muçi dhe Milot Rashica, të dy sulmuesit e shqiptarë janë titullar në këtë sfidë. Trajneri u ka besuar shqiptarëve repartin e sulmit, duke i hedhur në fushë që nga minuta e parë e sfidës. Në krahun tjetër në formacionin e Konyaspor janë dy shqiptarë të tjerë titullar. Sokol Cikalleshi dhe Valon Ethemi gjithashtu e nisin nga minuta e parë.

Më poshtë do të njiheni me formacionet zyrtare të ndeshjes Besiktas-Konyaspor.

Titullar me Rashicën, ja roli i Muçit në formacionin e Besiktas

Lajmet e fundit nga