LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Teuta-Tirana, trajneri Fagu debuton me barazim

2024-02-20 19:03:07, Sport CNA
Teuta-Tirana, trajneri Fagu debuton me barazim

Nuk prodhoi fitues sfida mes Teutës dhe Tiranës, e vlefshme për çerekfinalen e Kupës së Shqipërisë.

Ndeshja u mbyll na barazim pa gola. Ndonëse rastet për shënim nuk munguan, asnjëra nuk skuadrat nuk ia doli ta dërgojë topin në rrjetë.

Një debutim me barazim për trajnerin e ri të Tiranës, Erbim Fagu, i cili ditën e sotme pasoi Julian Ahmatajn në stol.

Ndeshja e kthimit në Kupë, do të luhet pas dy javësh në kryeqytet.

Lajmet e fundit nga