LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Skënderbeu-Dinamo, mbyllet pjesa e parë

2024-02-21 17:54:00, Sport CNA
Skënderbeu-Dinamo, mbyllet pjesa e parë

Është mbyllur pa gola pjesa e parë në sfidën e prapambetur të Superiores, mes Skënderbeut dhe Dinamos.

Ndonëse rastet e shumta për shënim nuk munguan në Korçë, asnjëra nga skuadrat nuk ia doli ta dërgojë topin në rrjetë.

Pritet një sfidë e luftuar nga të dyja ekipet, që do të kërkojnë fitoren për të kapur vendin e katërt.  

Lajmet e fundit nga