LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

LIVE PARTIZANI-TIRANA/ Starton derbi, çfarë ndodh në kohë reale

2024-02-16 18:56:00, Sport CNA

LIVE PARTIZANI-TIRANA/ Starton derbi, çfarë ndodh në kohë

Duke filluar nga ora 19:00, do të luhet derbi mes Partizanit dhe Tiranës, sfidë e vlefshme për javën e 24-t në Superiore.

Spektakli në këtë përballje, është i garantuar, jo vetëm në fushë nga skuadrat, por edhe në tribuna nga dy tifozeritë, që njihen për rivalitetin mes tyre.

LIVE PARTIZANI-TIRANA 0-0

KOMENTI LIVE:

Starton derbi!

Lajmet e fundit nga