LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Opozita hedh tymuese në Kuvend, Nikolla hap seancën: Kjo është e turpshme

2023-12-04 10:05:00, Politikë CNA

Opozita hedh tymuese në Kuvend, Nikolla hap seancën: Kjo

Kaos në Kuvend. Opozita ka hedhur tymuese. Ndërkohë ka pasur përplasje edhe mes deputetëve dhe gardistëve. Në këtë seancë nuk është i pranishëm kryeministri Edi Rama. 

"Kjo është situatë e turpshme, situatë që nuk duhet të ndodhte, ky është një kaos", u shpreh kryetarja e Kuvendit Lindita  Nikolla. 

Lajmi në përditësim....

Lajmet e fundit nga