LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-“Ufoja u rikthye në tokë”/ Myslim Murrizi “bën për një lekë” Bashën

2023-05-27 16:43:00, Politikë CNA

Foto-“Ufoja u rikthye në tokë”/ Myslim Murrizi

Ish-deputeti i PD-së, Myslim Murrizi është tallur me rikthimin e humbësit serial, Lulzim Bashës në krye të Partisë Demokratike.

Murrizi duke ndarë foto komike të Bashës në rrjete sociale, ku një pre tyre shihet si një ufo e rikthyer në tokë dhe në tjetrën hipur në një ari, shkruan se Basha pretendon të rikthehet “fuqishëm” si një opozitar me ide të reja.

Foto-“Ufoja u rikthye në tokë”/ Myslim MurriziFoto-“Ufoja u rikthye në tokë”/ Myslim Murrizi

Ish-deputeti nuk është mjaftuar me kaq, por ka përmendur edhe “skenarin” e Bashës  për shkarkimin “provizorisht” të Enkelejd Alibeajt dhe lënien në krye të PD-së, Gazment Bardhin.

“Mbasi u rikthyen ufot në tokë,i hipi ariut të Vladimirit, shkarkoi Alibeajn, provizorisht ka lënë në krye Gazin, bëri një takim të “madh” me disa punonjës të një call centeri, do të rikthehet “ fuqishëm” si opozitare me plot ide dhe energji të “reja”.T ani do të filloj epoka e Vladizim Bashputinit të “rigjeneruar”. Tani fillon “ beteja””, shkruan ai./CNA.al

 

 

 

Lajmet e fundit nga