LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

From prison sentence to new love affair / Bojken Lako confesses

2022-06-23 19:12:00, Lifestyle CNA
From prison sentence to new love affair / Bojken Lako confesses
Singer, Bojken Lako

Singer Bojken Lako has told more details about his private life, where it has recently been alleged that he is in a new love relationship.

After the end of the romance with the singer Semi jaupaj, it seems that the singer has found a partner who makes him feel good, and the photo where he confirms the new relationship has been published on social networks before.

Në një intervistë për Wake up, Lako u shpreh : “Po shiko tani desha të promovoj festivalin. Nuk kam dëshirë të flas shumë sepse këstu është si të thush maja e shpërndarjes së thashethemit dhe të lajmit. Deri sa kam vënë diçka në faqen time personale normalisht ka diçka shumë të mirë që ndihem mirë edhe…”- tha ai duke mos dhënë shumë detaje.

Gjithashtu këngëtari ka treguar edhe për reagimet që ka marrë pas lajmit se është dënuar me 3 vite burg.

"No more man. Many people have called me, people with curiosity, people with gas lips, upset, surprised. There were those who understood the exaggeration of the noise and that when I opened the phone was laughter from both sides, "how famous you have become." Exaggerated a bit, I am a part of life like everyone else despite the fact that we who deal with art are a little more exposed. "From the moment when those human limits are crossed, it is worrying", he revealed./ AE-CNA.al

Lajmet e fundit nga