LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Të shtëna me armë zjarri në Lezhë

2023-03-24 20:24:00, Kronika CNA
Të shtëna me armë zjarri në Lezhë
Foto nga vendngjarja

Disa të shtëna me armë zjarri raportohet të jenë regjistruar mbrëmjen e sotme në Lezhë.

Raportohet se është qëlluar drejt një automjeti në ecje. Shoferi i makinës ka manovruar plumbat dhe si pasojë është përplasur me mjete të tjera.

Nga informacionet paraprake, ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe pritet të hidhet më shumë dritë mbi shkaqet dhe rrethanet e këtyre të shtënave me armë./ CNA

Lajmet e fundit nga