LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Të shtëna me armë zjarri në Kurbin

2022-11-28 20:20:00, Kronika CNA
Të shtëna me armë zjarri në Kurbin
Foto ilustruese

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar pasditen e sotme në Kurbin.

Sipas asaj që raportohet në media, një person ka gjuajtur me armë në ajër dhe më pas është larguar nga vendngjarja.

Mësohet se nuk ka patur asnjë të lënduar nga të shtënat ndërkohë që policia po punon për kapjen e autorit.

Ende nuk ka një njoftim zyrtar nga policia për ngjarjen e ndodhur në Kurbin.

20:09 CRIME

Tregu

Kokaina zakonisht mbërrin me kontejnerë në disa porte ...

17:40 CRIME

Italia e njeh si

“Shefi”. Kështu e quajnë njerëzit e tij. Është emri i ri m...

Lajmet e fundit nga