LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Fight with fists and knives/ Two people under investigation, one of them wanted

2022-12-04 09:56:00, Kronika CNA
Fight with fists and knives/ Two people under investigation, one of them wanted
Illustrative photo

The police have started criminal proceedings against two citizens F.Ç, 24 years old, resident of Pogradec and PR, 25 years old, declared wanted.

F. Ç is charged with the criminal offense of "Intentional light injury", as he hit the citizen RH, 49 years old, with fists and hard objects in the village.

While PR, 25 years old, a resident of Korçë, for the criminal offense "Intentional light injury", since in neighborhood no. 8, Korçë, injured with a cutting tool (knife) the citizen BA, 38 years old, resident of Korçë, who is out of danger for life./ CNA.al

11:50 CRIME

U

Xhelozia e çmendur , obsesionet dhe kokaina bënë që ba...

18:57 CRIME

Emri+Foto- E

Një shqiptar që hyri ilegalisht në Britaninë e Madhe në dy...

Lajmet e fundit nga