LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ra nga lartësia/ Humb jetën 50-vjeçari në Sarandë

2023-05-30 12:29:00, Kronika CNA

Ra nga lartësia/ Humb jetën 50-vjeçari në Sarandë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Sarandë.

Shtetasi E.K. 50 vjeç ka rënë aksidentalisht nga lartësia dhe ka humbur jetën menjëherë ne vendngjarje.

Mësohet se 50-vjeçari ka qenë duke punuan në një pallat në ndërtim në momentin kur ka rënë./CNA.al

Lajmet e fundit nga