LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Plagoset një person në Kuçovë/ Gjendet i shtrirë në rrugë

2022-08-13 20:32:00, Kronika CNA
Plagoset një person në Kuçovë/ Gjendet i shtrirë
Foto ilustruese

Një plagosje me armë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në lagjen “1 Maji”, në Kuçovë.

Një person ende i paidentifikuar është gjetur i shtrirë në rrugë dhe i plagosur me armë zjarri.

Ai është dërguar menjëherë në spital për shërbim mjekësor, ndërsa blutë kanë shkuar drejt vendngjarjes.

Nga informacionet paraprake, nuk bëhen me dije shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes. 

Pritet që policia të hedhë më shumë dritë mbi këtë plagosje./ B.A. – CNA.al

19:41 CRIME

U bllokuan në

Dy turistë francezë kanë mbetur të bllokuar në "Kanion...

Lajmet e fundit nga