LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përplasen tre makina në Lezhë/ Një person i plagosur

2023-01-23 17:23:00, Kronika CNA
Përplasen tre makina në Lezhë/ Një person i plagosur
Foto ilustruese

3 makina janë përplasur mbrëmjen e sotme në qytetin e Lezhës.

Aksidenti masiv ka ndodhur në lagjen ?Gurra? dhe si pasojë ka mbetur i plagosur një person.

I plagosuri është dërguar në spitalin e Lezhës, por ende nuk ka shumë detaje për gjendjen e tij shëndetësore.

Sipoas informacioneve të para, nuk bëhen me dije shkaqet dhe rrethanat e aksidentit, ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet./ B.A. ? CNA.al

Lajmet e fundit nga