LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përplasen dy makina autostradë/ Përmbyset automjeti me targa të huaja

2022-08-10 18:20:00, Kronika CNA
Përplasen dy makina autostradë/ Përmbyset automjeti me targa
Foto nga vendngjarja

Një aksident është regjistruar pasditen e sotme në aksin rrugor Durrës- Tiranë, në afërsi të Vorës.

Mësohet se dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën dhe njëra prej tyre automjeteve me targa të huaja është përmbysur.

Nga informacionet paraprake, ende nuk dihet nëse ka persona të plagosur dhe shkaqet e aksidentit.

Ndërkohë, policia është nisur drejt vendngjarjes dhe pritet të zbardhë rrethanat e plota të aksidentit./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga