LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përfshihet nga flakët magazina në Kurbin/ Rrezikohen 3 banesa

2022-11-27 14:21:00, Kronika CNA

Përfshihet nga flakët magazina në Kurbin/ Rrezikohen 3 banesa

Një magazinë e cila përdorej për mbajtjen e bazës ushqimore është përfshirë nga flakët në Kurbin.

Mediat raportojnë se rrezikohen të përfshihen nga flakët edhe 3 banesa të tjera pranë magazinës.

Dy zjarrfikëse ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e flakëve.

Nuk dihet ende arsyeja që ka shkaktuar zjarrin në magazinë./CNA.al

Lajmet e fundit nga