LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Morën peng dhe keqtrajtuan 39-vjeçarin/ Gjykata jep vendimin për 4 të arrestuarit

2023-01-23 15:50:00, Kronika CNA

Morën peng dhe keqtrajtuan 39-vjeçarin/ Gjykata jep vendimin

Gjykata e Sarandës ka dhënë vendimin për 4 personat e akuzuar se kanë marrë peng dhe kanë keqtrajtuar rëndë disa ditë më parë 39-vjeçarin Gentian Omeri.

Mësohet se Gjykata ka lënë në burg dy vëllezërit Pjetër dhe Astrit Ndoj dhe dy fëmijët e Astritit, Aleksandër dhe Anton Ndoj.

Tre prej të arrestuarve janë transferuar drejt burgut të Bënçës, ndërsa njëri në burgun e Kavajës.

Ata u vunë në pranga gjatë operacionit “Pengmarrja”, ndërsa është shpallur në kërkim Alfred Ndoj./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga