LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Makina përplas qytetarin/ Ndërron jetë këmbësori në Cërrik

2023-01-26 20:08:00, Kronika CNA

Makina përplas qytetarin/ Ndërron jetë këmbësori

Një aksident është regjistruar pak momente më parë në Cërrik.

Mësohet se një makinë ka përplasur një këmbësor rreth 60 vjeç.

Si pasojë raportohet se ka ndërruar jetë këmbësori, trupi i të cilit po dërgohet në morg.

Sipas informacioneve të para, ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e kësaj ngjarjeje, ndërsa policia ka nisur hetimet për zbardhjen e aksidentit./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga