LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Kallëzimet e PS-së dhe Ministrisë së Drejtësisë për 21 janarin/ SPAK-u shpall moskompetencë

2023-02-09 10:47:00, Kronika CNA

Kallëzimet e PS-së dhe Ministrisë së Drejtësisë

SPAK ka shpallur moskopetencë për hetimin në lidhje me dosjen e 21 Janarit.

Kallëzimet e bëra nga PS-ja dhe Ministria e Drejtësisë, SPAK ia ka kaluar Prokurorisë së Tiranës.

Vijon...

 

Lajmet e fundit nga